GLASFÖREMÅL, 17 st, röda, 1900-tal.

499648. GLASFÖREMÅL, 17 st, röda, 1900-tal.

Höjd 7 - 31 cm.
Etikettmärkta: 4 st Kosta + 1 st Reijmyre.

Visst slitage.
1 st vas med tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 31 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 520