DRICKSGLAS, silver, 1900-talets andra hälft.

499615. DRICKSGLAS, silver, 1900-talets andra hälft.

Sverige, invändigt förgyllda, stämplade T9 (1969) och X9 (1972) höjd 10,5 cm, totalvikt 600 gram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614