FIGURIN, Bruno Merli, Capo di Monte, 1980-tal.

499598. FIGURIN, Bruno Merli, Capo di Monte, 1980-tal.

Höjd 33 cm.

Nagg på en utav rosorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Nagg på en utav rosorna.

Antal besök: 1 006