PARTI LEKSAKER 1950-tal.

49959. PARTI LEKSAKER 1950-tal.

Rattkälke, längd 92 cm, dockvagn Leko, längd 46 cm, barnbyrå, samt 3 japanska plåtbilar längd c:a 19 cm.

Bruksslitage, 2 av bilarna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 510