BORD, 1960-tal.

BORD, 1960-tal.
499586. BORD, 1960-tal.

Stomme av ek, svart stenskiva.
Tillverkad vid Carlsson i Vetlanda.
Höjd 47 cm Bredd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
499586. BORD, 1960-tal.

Höjd 47 cm Bredd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 628