GOLVUR, träfodral, vit, två lod, 1800-tal.

499582. GOLVUR, träfodral, vit, två lod, 1800-tal.

Höjd 210 cm.
Bredd 44 cm.
En nyckel.

Slitage.
Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm.
Bredd 44 cm.
En nyckel.

Slitage.
Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 675