MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, furu, samtida.

499567. MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, furu, samtida.

Längd 130, bredd 41, höjd 197 cm.

Smärre slitage samt smärre märken och smärre repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 482