UNBEKANNTER KÜNSTLER. BiedermeieridealPorträtt, olja på duk, 1830.
499558. UNBEKANNTER KÜNSTLER. BiedermeieridealPorträtt, olja på duk, 1830.
Okänd konstnär från 1800-talet, Biedermeier ideal porträtt av en dam, olja på duk, i original förgylld ram på baksidan inskriven Österrike omkring 1830.
50 x 40 cm.
50 x 40 cm.