HATTASK, KÄPP med grepp av silver, PARASOLLER 2 st, 1800/1900-tal.

499502. HATTASK, KÄPP med grepp av silver, PARASOLLER 2 st, 1800/1900-tal.

Hattask, diameter ca 45 cm.
Käpp med grepp av silver, längd ca 91 cm.
Parasoller, längd ca 81-83 cm.

Skador, slitage. Silver med gravyr. Hattask med text.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattask, diameter ca 45 cm.

Antal besök: 490