VRILSKÅLAR, 4 st. Björk, signerade AS, 1900-talets andra hälft.

499499. VRILSKÅLAR, 4 st. Björk, signerade AS, 1900-talets andra hälft.

Längd 18 - 43 cm
Högsta höjd 20,5 cm.

Smärre slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 - 43 cm
Högsta höjd 20,5 cm.

Smärre slitage och märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 276