WILLIAM MELLOR. "On The Glaslyn, North Wales", olja på pannå, signerad.

499408. WILLIAM MELLOR. "On The Glaslyn, North Wales", olja på pannå, signerad.

20 x 30 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 30 cm.

något fläckig.

Antal besök: 665