5 mockaskedar, 3 matskedar, 1 par barnbestick, 1 såsslev, 2 kakspadar, 1 strösked, 1 medicinsked, 1 påläggsgaffel, 3 serveringsskedar. Längd 10-22 cm.
Bruksslitage, gravyr, skador.
Bruksslitage, gravyr, skador.