FAT, SKÅL, PUNSCHBÄGARE 3 st samt SALTKAR, silver, England och Sverige. Vikt ca 360 gram.

499398. FAT, SKÅL, PUNSCHBÄGARE 3 st samt SALTKAR, silver, England och Sverige. Vikt ca 360 gram.

Höjd 5 - 6 cm.

Gravyr, repor och bucklor. Bruksslitage. Sked medföljer till saltkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5 - 6 cm.

Antal besök: 395