SCARVES, siden, Cartier, 1900-talets andra hälft.

499390. SCARVES, siden, Cartier, 1900-talets andra hälft.

86 x 84 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 84 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 253