WILKE ADOLFSSON. LOCKPOKAL, signerad och daterad 1991.

499380. WILKE ADOLFSSON. LOCKPOKAL, signerad och daterad 1991.

Grått optikblåst glas på vit fotklack och blått lock, även det signerat, höjd 10 cm, diameter 14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479