PARTI GLAS, 19 delar, Baccarat Bambou (Turbin), ljusmanschetter, lockdosa samt bordsuppsatser.
49936. PARTI GLAS, 19 delar, Baccarat Bambou (Turbin), ljusmanschetter, lockdosa samt bordsuppsatser.
16 ljusmanschetter i olika modeller och storlekar, bland annat 6 st rosa fyrkantiga, 7 x 7 cm.
Lockdosa, längd 12,5 x 5,5 cm.
2 bågformade bordsuppsatser, längd 19, höjd 4,5 cm.
Samtliga märkta.
Obetytligt slitage, lockdosa, bordsuppsatser med nagg.
Samtliga märkta.