POKALER, 4 st, silver, K Anderson, W A Bolin samt H Karelfelt, Sverige. Vikt ca 460 gram.

499359. POKALER, 4 st, silver, K Anderson, W A Bolin samt H Karelfelt, Sverige. Vikt ca 460 gram.

Höjd 5 - 17 cm.

Gravyr, mindre bucklor och repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5 - 17 cm.

Antal besök: 398