KARAFF i form av fisk, glas, 1900-tal.

49932. KARAFF i form av fisk, glas, 1900-tal.

Grön glasmassa. Längd ca 28 cm.

Bruksslitage. Enstaka mindre nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 163