STOLAR, 6 st, Tias Eckhoff för Ana-Tomi Norway, 1900-talets andra hälft.

499319. STOLAR, 6 st, Tias Eckhoff för Ana-Tomi Norway, 1900-talets andra hälft.

Plast, med underrede av kromad metall.

Slitage, stötmärken på plast, korroderad metall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 856