OSTBRICKA, porslin, Meissen.

OSTBRICKA, porslin, Meissen.
499278. OSTBRICKA, porslin, Meissen.

Ca 15 x 26 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 15 x 26 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 1 142