CARIN NILSON(1884-1973). "Boel Britt". Skulptur, gips, signerad och daterad 1930.

499218. CARIN NILSON(1884-1973). "Boel Britt". Skulptur, gips, signerad och daterad 1930.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Patinerad. Höjd ca. 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 713