KARMSTOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 1920-tal.

49921. KARMSTOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 1920-tal.

Mahogny, närmsta rektangulär ryggbricka, lätt sabelformade ben.

Bruksslitage, smärre skador, en stol med lagad spricka och trasig sadelgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033