MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, stilleben med flicka och blommor, signerad och daterad 1950.

49917. MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, stilleben med flicka och blommor, signerad och daterad 1950.

37X68 cm.

målning dåligt spänd.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

37X68 cm.

målning dåligt spänd.

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 635