KIKARE, 8 st, mestadels teaterkikare, 1900-tal.

49914. KIKARE, 8 st, mestadels teaterkikare, 1900-tal.

En kikare märk Emil Busch. Höjd 12 cm.

Slitage, delvis omfattande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, delvis omfattande.

Antal besök: 952