SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
499090. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Kurbits målat, längd ca. 95, bredd 33, höjd 119 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 850