PARTI TEKNIKA, 2 delar, "Protectograph check writer", The Todd company Inc, 1900-talets första hälft.

499050. PARTI TEKNIKA, 2 delar, "Protectograph check writer", The Todd company Inc, 1900-talets första hälft.

Båda delar märkta AB Axator, generalagenter för Sverige, Stockholm.

Längd ca. 41 respektive 14 cm.

Lindrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lindrigt bruksslitage.

Antal besök: 1 588