STOL, 1950-tal.

STOL, 1950-tal.
499014. STOL, 1950-tal.

Klädd i svadrt galon.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
499014. STOL, 1950-tal.

Klädd i svadrt galon.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 673