GALGAR, 12 st, snarlika, galon, 1900-tal.

498977. GALGAR, 12 st, snarlika, galon, 1900-tal.

Klädda i svart galon. Dekor av pärlspik. Längd ca 43 cm.

Bruksslitage. Röd galge med skador, 1 galge saknar en mässingdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 714