MUGGAR, 6 st, silver + BÄGARE, 1 st, silver, båda 1900-tal.

498970. MUGGAR, 6 st, silver + BÄGARE, 1 st, silver, båda 1900-tal.

6 muggar, höjd 47 mm, vikt 170 gram, GAB, K9= 1960 och P9= 1965.
Bägare, höjd 70 mm, vikt= 37 gram, gravyr, GAB, A8= 1927.
Totalvikt= 207 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt= 207 gram.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 490