BESTICK, 43 delar, nysilver, "Patricia", Mema, 1900-tal.

498938. BESTICK, 43 delar, nysilver, "Patricia", Mema, 1900-tal.

12 skedar, 11 gafflar, 10 knivar, 6 matskedar, 3 plockgafflar, sardingaffel.

Briuksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Briuksslitage.

Antal besök: 742