12 st GAB Stockholm 1939, längd ca 9 cm. 8 st, förgyllda med emaljarbete, O F Hjortdahl Norge, längd ca 9 cm. Kopp, TESI, höjd ca 7 cm.
Total vikt ca 190 gram.
Emaljskador. Bruksslitage.