MATBORD, 1900-tal.

MATBORD, 1900-tal.
498868. MATBORD, 1900-tal.

Diameter 115 cm, höjd 73 cm. Totallängd 225 cm.

Bruksslitage, repor, smärre fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!
498868. MATBORD, 1900-tal.

Antal besök: 515