SKRIVSKÅP, bemålat trä daterat 1835.

498782. SKRIVSKÅP, bemålat trä daterat 1835.

Höjd 185 cm, 61 x 102 cm.

Bruksslitage, smärre skador, renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 185 cm, 61 x 102 cm.

Antal besök: 401