SOFFA, björk, 1800-tal.

SOFFA, björk, 1800-tal.
498773. SOFFA, björk, 1800-tal.

Höjd 94 cm, 204 x 64 cm.

Bruksslitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm, 204 x 64 cm.

Antal besök: 554