DOCKMÖBLER, 16 + 4 delar, 1950 - 1970-tal.

498765. DOCKMÖBLER, 16 + 4 delar, 1950 - 1970-tal.

2 st rokokostolar.
1 st rokokobord.
2 st rokokonattduksbord.
2 st teakfanerade soff/matbord.
1 st piano i teak med 1 st sittpall.
1 st säng.
1 st soffa samt 1 st fåtölj med 1970-tals tyg.
1 st soffbord med marmorskivor (Pappersskiva).
1 st öppen spis.
1 st IKEA bokhylla, 1950/1960-tal.
1 st sittpall med 50-tals tyg.

Möbler i höjder från 2,5 - 12 cm.

Medföljande 4 dockor i olika storlekar, höjd 5,5 - 12,5 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st rokokostolar.
1 st rokokobord.
2 st rokokonattduksbord.
1 st säng.
1 st öppen spis.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 623