OLLE SVANLUND. Färglitograf, " HIF " signerad, numrerad,56/150, daterad -89.

49870. OLLE SVANLUND. Färglitograf, " HIF " signerad, numrerad,56/150, daterad -89.

79 x 63 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 63 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 1 876