MATTA, handknuten, Afgan, 165x235 cm, 1900-tal.

498673. MATTA, handknuten, Afgan, 165x235 cm, 1900-tal.

Bredd 165 cm.
Längd 235 cm.

Slitage fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 165 cm.
Längd 235 cm.

Slitage fransar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 267