MODELLBILAR CORGI TOYS, två Car Transporter, tre Chippersfield och en Express Service.

49864. MODELLBILAR CORGI TOYS, två Car Transporter, tre Chippersfield och en Express Service.

Längd 24 - 27 cm.

Två med slitage och skador, de andra fyra i bra skick med en backspegel skadad. En saknar bakdörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 - 27 cm.

Antal besök: 733