BRONS BUDHA.

BRONS BUDHA.
498638. BRONS BUDHA.

Brons Budha i sittande ställning med krona och vacker hållning på integrerad bas, förgylld och delvis ebunt målad, Indokina, original bottenplatta, 1900-tal, höjd 15 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!
498638. BRONS BUDHA.

I gott skick.

Deutsch Auctioneers
Antal besök: 506