498638. BRONS BUDHA.
498638. BRONS BUDHA.
Brons Budha i sittande ställning med krona och vacker hållning på integrerad bas, förgylld och delvis ebunt målad, Indokina, original bottenplatta, 1900-tal, höjd 15 cm.