STOLAR, 5 st, Windsormodell, Gemla, 1900-tal.

49852. STOLAR, 5 st, Windsormodell, Gemla, 1900-tal.

Brunbetsade. Etikettmärkta.

Bruksslitage, ett benkryss lagat, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunbetsade. Etikettmärkta.

Antal besök: 1 721