BÄGARE, 3+3 st, silver, CA Kjernås, Göteborg, 1922-23.

498454. BÄGARE, 3+3 st, silver, CA Kjernås, Göteborg, 1922-23.

Invändigt förgyllda.
Höjd ca 5-7,5 cm.
Total vikt ca 460 gram.

Mindre slitage, fläckar. Enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt förgyllda.
Höjd ca 5-7,5 cm.
Total vikt ca 460 gram.

Antal besök: 478