TIHANYI JÁNOS LAJOS. Olja på duk, kvinnor under träd, signerad.

498423. TIHANYI JÁNOS LAJOS. Olja på duk, kvinnor under träd, signerad.

60 x 50 cm.

TIHANYI János Lajos, 1892-1957 (Hungary).

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 950