TRÄLÅDA med lock,Vin & Sprit. 1900-talets första hälft.

498415. TRÄLÅDA med lock,Vin & Sprit. 1900-talets första hälft.

Trälåda V & S med lock, längd 80, bredd 36 cm, höjd 33 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 3 790