FRÉDÉRIC IRIARTE. "Apparition I". Färglitografi, signerad och numrerad 78/190.

498383. FRÉDÉRIC IRIARTE. "Apparition I". Färglitografi, signerad och numrerad 78/190.

Bildyta 59 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 59 x 42 cm.

Antal besök: 1 018