SPARRISFAT, Majolika, Rörstrand, 1800-talets slut.

498371. SPARRISFAT, Majolika, Rörstrand, 1800-talets slut.

Dekor av sparrisar i knippe.
Höjd 11 cm.
Längd 34 cm.

Krackelyr, nagg på fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av sparrisar i knippe.
Höjd 11 cm.
Längd 34 cm.

Krackelyr, nagg på fat.

Antal besök: 1 358