BÖCKER, 2 st, "Svenskt Silversmide 1520-1850", Red. Erik Andrén, Nordisk Rotogravyr, Stockholm, 1960-tal.

498362. BÖCKER, 2 st, "Svenskt Silversmide 1520-1850", Red. Erik Andrén, Nordisk Rotogravyr, Stockholm, 1960-tal.

"Gustaviansk stil, Empire och Romantik Guldsmedsteknik 1780-1850" samt "Guld- och Silverstämplar".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 714