MATS ARONSSON. "Västergatan", etsning, signerad och numrerad 26/215, daterad -87.

498351. MATS ARONSSON. "Västergatan", etsning, signerad och numrerad 26/215, daterad -87.

Bildmått 27 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 27 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 534