PARTI LJUSSTAKAR, 5 par mässing, koppar och malm, 1900-tal.

498322. PARTI LJUSSTAKAR, 5 par mässing, koppar och malm, 1900-tal.

Bl.a gustaviansk stil, empirestil och barockstil. Några undertill märkta: Malm, Ljuders Hovmantorp Sweden, No 54.
Höjd mellan 16-18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 16-18 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 773