SKÅL, silver, barockstil, svensk import, 1800/1900-tal.

498250. SKÅL, silver, barockstil, svensk import, 1800/1900-tal.

Oval med genombruten dekor, relief av barn.
Stämplad 830.
Längd ca 43 cm.
Vikt ca 885 gram.

Bruksslitage, möjliga lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 830.
Längd ca 43 cm.
Vikt ca 885 gram.

Antal besök: 334